Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
w Czerwionce - Leszczynach

Kalendarz

2024
Marzec

Kwiecień

Maj

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

1

Poniedziałek Wielkanocny

8:00 - W intencji członków III Zakonu św. Franciszka i o nowe powołania do III Zakonu.

9:30 - Za ++ Annę i Franciszka Pokładnik.

11:00 - Za + Jadwigę Broda w kolejną rocznicę śmierci.

17:00 - Za + Joannę Gudzik w 7 rocznicę śmierci.

2

7:00 - Za + Stanisława Tekieli od Kamili, Sebastiana, Wiktorii i Stasia Bieleniów.

17:00 - Za + Konrada Profaska w 9 rocznicę śmierci.

3

7:00 - Za ++ rodziców Razik i ++ teściów Wąglorz.

17:00 - Za + żonę Helenę Nikiel w 3 rocznicę śmierci.

4

Pierwszy czwartek miesiąca

7:00 - W intencji Kapłanów o błogosławieństwo i wsparcie duchowe w posłudze.

17:00 - Przez wstawiennictwo bł. Zofii Nosko za + Sabinę Sowińską 16 rocznicę śmiercii dusze w czyśćcu cierpiące.

5

Pierwszy piątek miesiąca

7:00 - Za + Walentynę Wychowaniec.

17:00 - Za + Łucję Galica w 14 rocznicę śmierci. (wspomnienie klas IV i dzieci ze Wczesnej Komunii Świętej).

6

Pierwsza sobota miesiąca

17:00 - Za + Mieczysława Sczepek we wspomnienie urodzin.

7

8:00 - Za ++ Brunona i Urszulę Budny.

11:00 - Za + Edytę Herdzinę w 3 rocznicę śmierci.

17:00 - Za Parafian.

8

7:00 - Wolna intencja

17:00 - Za + Jana Słowik w 5 rocznicę śmierci.

9

7:00 - Za + matkę Anielę Piekar we wspomnienie. urodzin.

17:00 - W intencji Moniki Sobieskiej z ok. 50 rocznicy urodzin od pracowników Przedszkola nr 1.

10

7:00 - Za + syna Tomasz Pociecha i + kuzyna Kamila Durczoka.

17:00 - Za + Helenę Hensel we wspomnienie urodzin.

11

7:00 - Wolna intencja

17:00 - Za + Arkadiusza Bury.

12

7:00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące.

17:00 - Za + Jana Stawickiego w 4 rocznicę śmierci.

13

7:00 - Wolna intencja

17:00 - Za ++ Różę i Jerzego Jarosz oraz ++ rodziców z obu stron.

14

8:00 - Za Parafian.

11:00 - Za + Jerzego Fiut w 3 rocz. śmierci oraz + Katarzynę Jargieło w 8 rocz. śmierci.

17:00 - Za + Ludwika Grochla w 3 rocz. śmierci. Chrzty: Filip Misiewicz, Natalia Biesiada, Szymon Modrzyński.

15

7:00 - Za + Reginę Bonus w 30 dzień po śmierci.

17:00 - Za + męża Ryszarda Gawerski i ++ rodziców z obu stron.

16

7:00 - Za + matkę Stefanię Liszka we wspomnienie urodzin i + ojca Antoniego w kolejną rocznicę śmierci oraz ich zmarłych rodziców.

17:00 - Za + Jana Majorczyk od sąsiadów z ul. 3 Maja 12 a, klatka 5 i 6

17

7:00 - Msza dziękczynno - błagalna z okazji 25 rocznicy ślubu.

17:00 - Za + Krystynę Dygas z ok. 3 rocznicy śmierci.

18

7:00 - Za + Agnieszkę Kania od sąsiadów z ul. Rynek 2.

17:00 - Za ++ rodziców Małgorzatę i Henryka Badura, Helenę i Adama Włodarczyk, ++ braci Jerzego i Stefana oraz bratową Teresę.

19

7:00 - Za + Hildegardę Skuta w 30 dzień po śmierci.

17:00 - Msza dziekczynno błagalna z okazji 80 urodzin Ireny Gusta. T.D.

20

7:00 - Za + Oswalda Honisz w 2 rocznicę śmierci.

14:00 - Dziękczynno-błagalna w intencji Anieli i Eugeniusza Liszka z okazji 50 rocznicy ślubu. T.D.

15:00 - Dziękczynno-błagalna w intencji Weroniki i Jana Grajner z okazji złotych godów. T.D.

17:00 - Za + Norberta Korpecki, ++ rodziców, dziadków i ++ z rodzin Korpecki, Kwanty, Balicki i + Magdalenę Albrecht.

21

8:00 - Za Parafian.

11:00 - Za + Marię Binda we wspomnienie urodzin.

17:00 - Za + męża Alojzego Wojciechowskieg, syna Marka, rodziców Emę i Teodora Stempień.

22

7:00 - Za + Krzysztofa.

17:00 - Za + Arkadiusza Bury.

23

7:00 - Za + Krzysztofa.

17:00 - Dzięczynno - błagalna w intencji małżonków Danuty i Jacka w 30 rocznicę ślubu.

24

7:00 - Za + Krzysztofa.

17:00 - Za ++ Pawła i Marię Kubista oraz rodziców z obu stron.

25

7:00 - Za dusze w czyśćcu cierpiące.

17:00 - Za ++ Adelajdę i Konrada Słowik oraz ++ Łucję i Emila Pluta.

26

7:00 - Za + Krzysztofa i dusze czyśćcowe.

17:00 - Za ++ Antoninę i Karola Szędzielorz.

27

7:00 - Za + Dariusza Kuryś w 30 dzień po śmierci.

12:00 - Z okazji 90 rocznicy urodzin Zofii Gorzawskiej.

17:00 - Za + Henryka Jarosz w 1 rocznicę śmierci.

28

8:00 - Za Parafian.

11:00 - Msza św. z udzieleniem sakramentu chrztu Natalii Biesiada.

17:00 - Za zmarłego Władysława Sobczak i syna Grzegorza

29

7:00 - Za + Angelę Friedek i + syna Huberta oraz ++ Gertrudę i Karola Czerny.

17:00 - Dziekczynno - błagalna w intecji Elżbiety i Stanisława z okazji 65 rocznicy ślubu od dzieci z rodzinami.

30

7:00 - Za + Genowefę Kamińską w 2 rocznicę śmierci i + męża Mieczysława.

17:00 - Za + Mikołaja Zimek w 30 dzień po śmierci.

1

2

3

4

5

Środa

24

Kwiecień

2024

Rok B, II

Dzień Powszedni albo wspomnienie Św. Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera i męczennika, albo św. Jerzego, męczennika

Czytania na dzisiaj

Godzina: 7:00

Za + Krzysztofa.

Godzina: 17:00

Za ++ Pawła i Marię Kubista oraz rodziców z obu stron.